جاروبرقی مخزن دار سامسونگ مدل sc4570

جاروبرقی مخزن دار سامسونگ sc4570 در بازارهای مختلف دارای متقاضیان و مشتریان بسیار زیادی می باشد این جاروبرقی های ممتاز و ایده آل در بهترین کیفیت ها برای مشتریان آماده شده و جنس عالی و بی نظیری دارند جاروبرقی ایده‌آل مخزن دار با کیفیت تهیه شده مخزن آن بسیار بزرگ و عالی می باشد مدل و مارک آن مورد پسند اکثر مشتریان بوده آن را میتوانید به صورت اینترنتی و حضوری برای بسیاری از مکان های خود سفارش بدهید که بسیار جاروبرقی های ایده آل و پر مصرفی در فضای خانه و در محل کار می‌باشند.

جاروبرقی مخزن دار سامسونگ مدل sc4570

جاروبرقی مخزن دار

جاروبرقی مخزن دار جاروبرقی مخزن دار نوعی ابزار حذف گرد و غبار است که از یک سر مکنده و قسمت پایینی سطل جمع آوری گرد و غبار تشکیل شده است. این نوع جاروبرقی یک جاروبرقی تجاری است که توسط بسیاری از شرکت های نظافتی، هتل ها و ساختمان های اداری استفاده می شود. همچنین در وسایل برقی و ماشین ها به طور گسترده استفاده می شود. پس مزایای جاروبرقی مخزن چیست؟

اصل کار جاروبرقی مخزن

برای درک مزایا و معایب جاروبرقی ممتاز مخزن دار ، بهتر است درک کلی از اصل کار آن داشته باشید. سر جاروبرقی مخزن دار دارای فن مکش برقی می باشد. پس از تهویه، فن مکنده مکش و فشار قوی با سرعت 500 دور در ثانیه ایجاد می کند. تحت اثر مکش و فشار قوی، هوا با سرعت زیادی تخلیه می شود و قسمت جلویی جاروبرقی نمونه مخزن دار گرد و غبار را می دمد. بخشی از هوا دائماً هوای فن را پر می کند و در نتیجه یک جارو برقی آنی در داخل جاروبرقی مخزن ایجاد می شود و یک برس فشار منفی از فشار اتمسفر بیرون تشکیل می شود، به طوری که گرد و غبار، زباله و سایر زباله ها در گرد و غبار گیر می کنند. کیسه جاروبرقی پس از تصفیه هوا توسط فیلتر، برای رسیدن به هدف تمیز کردن، از دم دستگاه تخلیه می شود.

مزایای جاروبرقی مرغوب مخزن دار

1. جاروبرقی دارای عملکردهای زیادی مانند خودکار، زمان بندی، شارژ مجدد خودکار و جلوگیری از سقوط است که می تواند نیاز کاربران مختلف را برطرف کند.

2. جاروبرقی دارای ظرفیت نسبتاً زیاد، ظرفیت مکش نسبتاً زیاد و ظرفیت حذف گرد و غبار قوی است. بنابراین، این نوع جاروبرقی دارای اثر جمع آوری گرد و غبار نسبتاً آشکار است و زمان تمیز کردن نسبتاً کوتاه و راندمان نسبتاً بالا است.

3. جاروبرقی باکیفیت مخزن دار دارای یک سطل جمع آوری گرد و غبار با ظرفیت بالا است که می تواند به طور موقت زباله های مایع و جامد بیشتری را ذخیره کند و سپس یک تصفیه یکپارچه را انجام دهد. این نوع جاروبرقی نسبت به جاروبرقی های معمولی زباله های بیشتری را به طور موقت ذخیره می کند.

4. جاروبرقی فوق العاده مخزن دار دارای اثرات خشک شدن و خیس شدن، دمیدن و … می باشد که می تواند نیاز کاربران مختلف را برطرف کند.

نکات خرید

1. ابتدا مکش را اندازه بگیرید. پس از انرژی دهی می توانید قسمت جلویی را حرکت دهید تا قدرت مکش را احساس کنید.

2. به صدا گوش دهید. پس از روشن شدن جاروبرقی مخزن، فقط باید صدای باد شنیده شود. هرچه صدا کوچکتر باشد، نویز کل دستگاه شامل نمی شود.

با 8 سال تجربه، شرکت سامسونگ که شرکت معتبر و فوق العاده ای برای محصولات مختلف خانگی بوده و یکی از تولید کنندگان اصلی تجهیزات تمیز کردن چین است، ما جاروبرقی های خشک مرطوب با کیفیت، پاک کننده های حوضچه، جاروبرقی خاکستر، فیلترهای خاکستر و غیره را عرضه می کنیم. باور کنید، شرکت ما سال ها تجربه و تکنیک های جامع دارد.

جاروبرقی سامسونگ مدل sc4570

جاروبرقی سامسونگ مدل sc4570 جاروبرقی‌ها بخشی از تقریباً هر تجارت و امکاناتی هستند که می‌توانید به آن فکر کنید، از فروشگاه‌های خرده‌ فروشی و کتابخانه‌های مدارس گرفته تا اتاق‌های انتظار بیمارستان و ساختمان‌های اداری. تقریباً هر تأسیساتی دارای نوعی کف نرم است که به طور منظم نیاز به جاروبرقی دارد.

چگونه جاروبرقی مناسب برای کسب و کار خود انتخاب کنیم؟

یکی از انواع متداول جاروبرقی، جاروبرقی ایده آل مخزن دار است که به طور کلی دارای چرخ است، می تواند سطوح مختلف را تمیز کند و دارای سرهای تمیز کننده کوچک و قابل مانور است که آنها را برای تمیز کردن اطراف میز و مبلمان عالی می کند.

مزایای جاروبرقی نمونه مخرن دار:

جاروبرقی‌های مخزن دار دارای شیلنگ‌های انعطاف‌ پذیر و میله‌های تمیزکننده طولانی‌تری هستند که به کارکنان کمک می‌کنند به راحتی به زیر مبلمان دسترسی پیدا کنند چرخ ها به کارکنان کمک می کنند تا جاروبرقی را از فضا به فضا به راحتی و کارآمد جابجا کنند جاروبرقی ممتاز و مرغوب مخزن دار نسبت به جاروبرقی قائم وزن سبک‌تر و حمل آسان‌تری دارد (مثال: وزن جاروبرقی قوطی V-CAN-10 9 پوند است در حالی که وکیوم عمودی V-DMU-14 وزن 24 پوند دارد). آنها به طور کلی مکش و سرعت جریان بهتری دارند، که می تواند به معنای تمیز کردن آسان تر و سریع تر تیم نظافت شما باشد این جاروبرقی نسبت به سایر انواع جاروبرقی بی صداتر است که می تواند در محیط های آرام مانند بیمارستان ها مفید باشد.

گزینه های ابزار برای جاروبرقی مرغوب بسیار گسترده است تا به کارکنان تمیز کننده کمک کند تا انواع سطوح را به طور موثر تمیز کنند. ابزارهای شکافی، ابزارهای برس کوچک، ابزارهای کف خشک و ابزارهای فرش همگی به تمیز کردن انواع کف و زباله کمک می کنند. از آنجایی که وزن به طور مساوی روی چرخ ها توزیع می شود، جاروبرقی های قوطی اغلب دارای موتورهای بزرگتر هستند، به این معنی که می توانند فیلترهای بزرگتر را نیز پشتیبانی کنند. به طور کلی دو نوع جاروبرقی قوطی وجود دارد: جاروبرقی های مخزن دار مرطوب و خشک و وکیوم مخزن دار خشک.

جاروبرقی باورنکردنی مخزن دار مرطوب و خشک، همانطور که از نام آن پیداست، می‌تواند برای تمیز کردن نشست‌ های مرطوب مانند آب یا حتی باقی مانده‌های روغن و نشت خشک، مانند سایر زباله‌های معمولی که با جاروبرقی تمیز می‌شوند، استفاده شود. برخی از جاروبرقی های درجه یک مخزن دار بسته به اندازه مخزن حتی می توانند مناطق سیل زده را تمیز کنند.

جاروبرقی‌های عالی دارای مخزن، برای تمیز کردن گرد و غبار و کثیفی موجود در قسمت‌های نرم مانند اتاق‌های هتل یا ادارات، یا کف‌های سخت، مانند مواردی که در رستوران‌ها یا فروشگاه‌های خرده‌ فروشی یافت می‌شوند، استثنایی هستند. توانایی تمیز کردن هر دو طبقه سخت و نرم، جاروبرقی های درجه یک و نمونه مخزنی را به ابزاری همه کاره برای تمیز کردن امکانات شما تبدیل می کند. به طور کلی، جاروبرقی های دارای مخزن، همه کاره، سبک وزن، آسان برای استفاده هستند و قدرت مانور بالایی را ارائه می دهند، که باعث می شود کارایی بالایی داشته باشند و برای بهره وری ساخته شده اند.