قیمت جاروبرقی رباتیک سامسونگ navibot-s

شرکت سامسونگ یکی از برجسته ترین تولید کنندگان در عرصه لوازم خانگی است که به طور مداوم در حال پیشرفت است. جاروبرقی رباتیک سامسونگ از جمله محصولات این شرکت است که کمک فراوانی در نظافت منزل کرده است و با تکنولوژی های به کار رفته در آن می توان وظایف تمیز کردن بخشی از نقاط را به آن سپرد. قیمت جاروبرقی رباتیک سامسونگ navibot-s با توجه به سال تولید متغییر است و واضح است که تولیدات اخیر این محصول دارای هزینه ی بالاتری نسبت به سال های گذشته خواهد بود.

قیمت جاروبرقی رباتیک سامسونگ navibot-s

قیمت جاروبرقی رباتیک سامسونگ

قیمت جاروبرقی رباتیک سامسونگ

در قرن های اخیر به ویژه در چند دهه اخیر شاهد پیشرفت روز افزون انواع وسایل هستیم. با خودکار شدن وسایل بسیاری، انسان ها قادر هستند تا به فعالیت های دیگر خود بپردازند و بخشی از کارها را برعهده وسایل برقی پیشرفته بگذارند. سامسونگ در تولید وسایل برقی و الکتریکی پیشرفته ی زیادی ورود کرده است و سعی برآن دارد تا بتواند وسایلی که در منازل و ساختمان ها به کار می روند کارهای خود را به صورت خودکار انجام دهند.
از این رو وسایل مانندی جارو برقی که سهم زیادی در پاکیزگی خانه و منازل امروزی دارند را به شکل حرفه ای تر تولید و آن ها را با دانش روز ادغام نموده تا بتوانند به افراد بسیاری که زمان لازم را برای جارو زدن ندارند و یا بیمار هستند و فعالیت های جسمی برای آن ها مضر است، کمک کند. قیمت جارو برقی های سامسونگ به شرایط مختلفی بستگی دارد و انواع جاروبرقی های رباتیک سامسونگ با توجه به کارایی و تکنولوژی به کار رفته در آن، دارای قیمت های متفاوتی هستند.

عواملی مهمی وجود دارند که بر قیمت جارو برقی های رباتیک تاثیر می گذارند که مهم ترین آن به شرح زیر است:

1- سیستم کنترل از راه دور و گیرایی آن : برخی از جاروبرقی های رباتیک را باید به صورت دستی تنظیم کرد تا بتوانند فعالیت خود را آغاز کنند که این نوع جاروبرقی قیمت کمتری دارد. برخلاف آن، خیلی از جاروبرقی های رباتیک را می توان از فاصله های زیادی نیز کنترل نمود و نحوه ی عملکرد آن ها را مشخص کرد. همچنین تا چه فاصله ای می توان آن ها را کنترل کرد نیز مهم است. این مورد یکی از عوامل مؤثر بر قیمت است.

2- قابلیت های اضافه: جاروبرقی رباتیک به شکلی طراحی شده است تا بتواند تا آن جایی که ممکن است سطوح مختلفی را پاکسازی کند و در روند فعالیت ها خللی ایجاد نشود. اما نوعی از جاروبرقی های رباتیک، وظایف دیگری نیز انجام می دهند مانند طی کشیدن. هرچه توانایی های این دستگاه ها بیشتر باشد، هزینه بیشتری خواهند داشت.

3- نوع باتری و نحوه ی شارژ: همان طور که اطلاع دارید، جارو های رباتیک به وسیله ی باتری امکان فعالیت دارند. در مدل های مختلف این محصول، از انواع باتری ها استفاده می شود که طول عمر و مدت زمان شارژ ماندن آن ها متفاوت است. همچنین در برخی از این جاروها، تکنولوژی ای تعبیه شده است تا در صورت کمبود انرژی و شارژ در حین فعالیت، بتوانند خودکار، خود را به شارژر متصل کنند اما در برخی از مدل های قدیمی تر باید خودمان آن ها را به شارژر وصل کنیم.

4- قدرت تمیزکنندگی: از جمله عواملی که بسیار اهمیت دارد، میزان تمیز کنندگی آن ها است. گونه های مختلف این محصول، عملکرد متفاوتی از خود نشان می دهند که سبب تفاوت آن ها می شود. هرچه جارو های رباتیک از موتور قدرتمندتری برخودار باشند، به همان میزان قیمت بیشتری به خود اختصاص خواهند داد.

شما برای خرید جارو رباتیک با قیمت مناسب، می توانید درخواست خود را به فروشگاه ما اعلام کنید و پس از آن کارشناسان ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهند داد.

جاروبرقی رباتیک navibot-s

جاروبرقی رباتیک navibot-s

تا این جای مطلب متوجه شدید که شرکت سامسونگ تولید کننده انواع جاروبرقی رباتیک است و علاوه بر آن شرکت های مختلفی با توجه فروش مناسب این محصولات، اقدام به تولید این دستگاه ها کرده اند. آنچه که ما در ادامه مطلب قصد معرفی آن را داریم، جاروبرقی رباتیک navibot-s از شرکت سامسونگ است که با توجه به رقبای هم تراز خود ویژگی فراوانی دارد.

ویژگی های اصلی و مهم این جاروبرقی به قرار زیر است:

• صدای تولید شده از آن بسیار اندک است به طوری که باعث سلب آرامش ساکنان نخواهد شد.

• دارای فیلتر هوا می باشد و عملکرد آن به این صورت است ذراتی که با اندازه معین موجود در هوا را هنگام وارد شدن در جارو را تصفیه می کند تا گرد و غبار، دوباره به سطوح و فضای ساختمان وارد نشود.

• از مزایای آن، وزن کم آن است که در حدود 3.2 الی 4 کیلوگرم است و می توان به راحتی آن را به نقاط مختلف جا به جا نمود.

• یکی دیگر از ویژگی های این جاروبرقی رباتیک سامسونگ، ارتفاع آن است که حدود 80 میلی متر یعنی 8 سانتی متر است که بسیار ایده آل می باشد. ارتفاع مناسب آن به این خاطر است تا بتواند در نقاط مختلف هم چون زیر صندلی و میز و… حضور پیدا کند و آن نقاط را نیز تمیز کند. (ارتفاع نشان‌ دهنده ابعاد عمودی محصول است).

• عرض این محصول حدود 350 میلی متر یعنی سی و پنچ سانتی متر است که این اندازه هم برای عبور از میان موانع، بسیار مناسب می باشد. (عرض آن، ابعاد افقی محصول را نشان می‌دهد.)

• این دستگاه دو برس کناری دارد که برای تمیز کردن در گوشه‌ها استفاده می‌شود . این بهترین طراحی برس استاندارد است.

• جارو برقی رباتیک سامسونگ NaviBot S با استفاده از فیلتر قابل شستشو هزینه‌ های مربوط به استفاده از دستگاه را کاهش می‌ دهد .

• دستگاه به طور خودکار ارتفاع خود را با تمیز کردن تمام انواع کف، به راحتی و به طور موثر تنظیم می‌کند.

• برای پاکسازی بهتر دارای پرس هایی با پهنای مناسبی است که درصد تمیزی را افزایش می دهد.

دراین مطلب سعی شد تا شما با ویژگی های اصلی و مهم جاروبرقی رباتیک سامسونگ آشنا شوید. از جمله بهترین مدل های جاروبرقی رباتیک NaviBot S است که قیمت به صرفه داشته و می توان با بهره گیری از آن، در زمان خود صرفه جویی به عمل آورد.

برای خرید جاروبرقی رباتیک و همچنین جارو برقی های معمولی، می توانید با مراجعه به سایت ما و پر کردن فرم مربوطه، ضمن مشاوره با کارشناسان، از ویژگی های هر محصول مطلع شوید و خرید خود را نهایی سازید.