لامپ زنون تویوتا موجب درمان افسردگی می شود

در حالی که بیشتر لامپ زنون تویوتا معمولی لامپ‌هایی با الکترود هستند که الکترون‌های داغ یا الکترون‌های سرد را توسط لایه میدان الکتریکی ساطع می‌کنند.

لامپ بدون الکترود (لامپ بدون الکترود) لامپی است که توسط فیوژن ایالات متحده ساخته شده است که الکترود یا الکترود ندارد.

رشته می کند و امواج مایکروویو را از بیرون لامپ ساطع می کند لامپی است که با تابش طول موج های مختلفی را با توجه به اشعه UV داخل لامپ ساطع می کند.

تحقیقات در آمریکا و ژاپن فعال است. اگر فقط جیوه در داخل لامپ قرار داده شود و طیف پیوسته مشابهی آب بندی می شود منتشر می شود.

انواع مختلفی برای هر طول موج UV می توان ساخت. مشکل این است که راندمان خروجی لامپ برای کل ورودی دستگاه مایکروویو برای برانگیختن لامپ کم است.

اما به دلیل اینکه گرمای تولید شده از لامپ بسیار کم است، به طور گسترده ای برای پخت محصولات با مقاومت حرارتی پایین در برابر اشعه ماوراء بنفش استفاده می شود.

بزرگترین مشکل این است که نمی توان از لامپ به تنهایی استفاده کرد و باید استفاده کرد. می تواند تأثیرات کشنده ای روی بدن انسان بگذارد.

پس مراقب باشید. در کره هنوز هیچ موسسه یا شرکتی در مورد محافظت از لامپ های مایکروویو برای UV تحقیق نمی کند.

بنابراین سرمایه گذاری در تحقیقات در این مورد ضروری است. به طور خاص، لامپ بدون الکترود دارای عمر لامپ 6000 ساعت یا بیشتر و 20000 ساعت است.

بنابراین بسیار مقرون به صرفه است و طبق اعلام اخیر وزارت انرژی ایالات متحده، گوگرد به لامپ تزریق شد.

یک لامپ با یک شار نوری کل 100 برابر لامپ رشته ای موجود اعلام شده است که تجاری می شود.

در صورت استفاده از آن به عنوان منبع نور نسل بعدی، سرمایه گذاری تحقیق و توسعه در لامپ های بدون الکترود برای روشنایی نیز انجام می شود.